Mergaitems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mergaitems

Lankykitės žmonės


You are not connected. Please login or register

nervai pasipasokojimas

2 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1nervai  pasipasokojimas Empty nervai pasipasokojimas Kv. 04 09, 2009 3:15 pm

gabija-aeilita

gabija-aeilita
Moderatorė
Moderatorė

mane labai nervina mano klasioke as pvz. nusipirku kokiu saldainiu i mokse ana sako duok ka turi tai as ja truputi pavaisinu o kai ji pati atsinesa nieko neduoda Evil or Very Mad Mad scratch arba mumis pavaisino dar viena mergaite as ten valgiau dar ir bandele mano drauge ir paskui sako ta kuri atejo bet ne gailike norit meduoliu viena paemem as ir paemiau o paskui ta gailike ateme o as sakau ei kodel jai davei ( mano draugei kad ji turi bandele)
sako ji maza o tavo didele ir paskui ateme man meduoli sau visus pasieme as sakau ant savo drauges nu ir o jji ir gi daug ka turi tai ta sako rimtai? tada ir man atiduok ana kazkokia valkata turbut gsailike scratch

2nervai  pasipasokojimas Empty Re: nervai pasipasokojimas Kv. 04 09, 2009 5:11 pm

Admin

Admin
Moderatorė
Moderatorė

Eina kaip nepavydžiu....

https://mergaitems.lithuanianforum.net

3nervai  pasipasokojimas Empty Re: nervai pasipasokojimas Kv. 04 09, 2009 5:20 pm

gabija-aeilita

gabija-aeilita
Moderatorė
Moderatorė

nu ir ko cia pavydet galvoji as tau pavydedziau jei taip butu Crying or Very sad

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume